Aģentūra

Bērnu modeļu aģentūra BABOCHKA – tas ir durvis uz bērnu modeļu pasauli.
Piedāvājam iekļaušanu kastinga foto bāzē bērniem no 0 līdz 15 gadiem. Mūsu foto bāze ir atvērta apskatei jebkurā pasaules malā visiem mūsu partneriem, fotogrāfiem un dizaineriem. 

Aģentūra regulāri atjauno modeļu datus pēc pasūtītāja vajadzīgiem parametriem, kas atļauj viegli atrast vajadzīgu tipāžu video vai fotosesijai. 

Mēs sadarbojamies ar daudziem Latvijas bērnu apģērbu dizaineriem, kā arī ar pasaules slavenu bērnu zīmolu pārstāvjiem. 

Mūsu aģentūra organizē bērnu modes skates, kā arī sadarbojas ar citiem organizatoriem, kuru skatēs var piedalīties mūsu bērni.

Neskatoties uz to, ka esam jauna aģentūra, mūsu bērni jau filmējas žurnālam L’Officiel Kids Baltic, piedalās Riga Fashion Week skatēs, kā arī brauc uz modes nedēļam uz Maskavu. 

Piereģistrējiet jūsu bērnu sadaļā REĢISTRĀCIJA, mēs izskatīsim pieteikumu, sazināsimies ar jums un iekļausim jūsu bērnu mūsu modeļu bāzē.

Esam priecīgi katram bērnam, jo dzīve ir tik daudzveidīga un jebkurā brīdī tieši jūsu bērna priekšā var atvērties durvis uz modes pasauli.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu “Es piekrītu”, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku
Es piekrītu